Serwis i odgrzybianie klimatyzacji Rzeszów

Czyszczenie klimatyzacji Rzeszów, Tarnów, odgrzybianie klimatyzacji Rzeszów

Czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji Rzeszów, Dębica, Tarnów - powierz to profesjonalistom! Chociaż czyszczenie klimatyzacji wydaje się proste, w rzeczywistości wymaga nie tylko specjalistycznych środków i odpowiedniego sprzętu, ale również niemałej wiedzy. Wyróżniamy wiele metod oczyszczania klimatyzacji. – niestety, większość z nich jest nieskuteczna. Bakterie, pleśń, grzyby – większość znanych nam sposobów jedynie tuszuje nieprzyjemne zapachy, zupełnie zapominając o tym, co jest najważniejsze: eliminacji alergenów.

Kompleksowy serwis klimatyzacji w Rzeszowie

To, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencyjnych to wysoka skuteczność w zakresie kompleksowego czyszczenia klimatyzacji. Działamy w oparciu o najnowocześniejszą, cieszącą się dużym zaufaniem Klientów metodę – czyszczenie parownika klimatyzacji pod ciśnieniem 8 barów. Cechuje nas staranność oraz rzetelność. Wierzymy, że profesjonalna konserwacja i serwisowanie systemów klimatyzacyjnych to prosta droga do osiągnięcia pożądanego efektu - czystego powietrza wolnego od alergenów i patogenów.

Koniec z nawracającymi alergiami i uczuleniami. Koniec z dusznościami i kaszlem. Koniec z nawracającymi chorobami. Oferowane przez nas usługi w zakresie czyszczenia klimatyzacji są przyjazne dorosłym, dzieciom, alergikom, seniorom, osobom chorym, a także zwierzętom. Specjalizujemy się w:

  • czyszczeniu klimatyzacji samochodowej czyszczenie ciśnieniowe 8 barów z gwarancją,
  • czyszczeniu klimatyzacji domowej oraz biurowej typu SPLIT,
  • czyszczenie klimatyzatorów przenośnych,
  • czyszczeniu klimatyzacji z dojazdem na terenie: Tarnów, Dębica, Rzeszów

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji - to także wymiana filtrów!

Dodatkowo podczas czyszczenia wykonujemy usługę wymiany filtra kabinowego. Kompleksowe czyszczenie klimatyzacji jest niezbędne, jeżeli zależy nam na zdrowiu i życiu naszych bliskich i pracowników. Nasza firma zajmuje się nie tylko oczyszczaniem klimatyzacji biurowych i domowych, ale również czyszczeniem klimatyzacji samochodowych. Działamy szybko, sprawnie, a co najważniejsze skutecznie. Nie są nam straszne żadne grzyby, bakterie i pleśń.

W pracy wykorzystujemy wysokiej jakości detergenty – w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia dorosłych, dzieci i zwierząt.

Zdrowie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Pamiętaj serwisowanie i konserwacja systemu klimatyzacji zaowocuje wieloletnią wydajną pracą i emisją wysokiej jakości powietrza. Współpracujemy zarówno z Klientami Indywidualnymi jak i Klientami Biznesowymi. Dojazd na terenie: Tarnów, Dębica, Rzeszów

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji?

Regularny serwis klimatyzacji przynosi wiele korzyści, dlatego ważne jest przestrzeganie zaleceń serwisowych producenta, aby nie stracić gwarancji na posiadane urządzenia. Co więcej utrzymując najlepsze właściwości emitowanego powietrza można zapewnić sobie lata efektywnej pracy klimatyzacji. Regularny serwis klimatyzacji zapewnia utrzymanie systemu w dobrym stanie technicznym, co z kolei gwarantuje wysoką jakość zimnego i ciepłego powietrza. To właśnie z tego powodu jest ona tak kluczowa. Wszelkie zaniedbania w tym zakresie mogą prowadzić do gromadzenia się w powietrzu bakterii, wirusów, kurzu i grzybów. Zanieczyszczone powietrze traci w efekcie swoje pozytywne właściwości. Alergicy są szczególnie zagrożeni, gdy wzrasta ilość alergenów we wdychanym powietrzu.

Jak często należy wykonać serwis klimatyzacji?

Zaleca się, aby klimatyzator domowy lub biurowy był serwisowany dwa razy w roku. W przypadku gdy klimatyzator jest dużo używany lub pracuje w miejscach gdzie jest duże zanieczyszczenie powietrza serwis należy wykonywać częściej. Serwisowanie systemu klimatyzacji najlepiej przeprowadzać wiosną (np. marzec/kwiecień) i jesienią (np. październik).

Cennik

Chemiczne czyszczenie klimatyzacji samochodowej z gwarancją

180 zł

Czyszczenie klimatyzacji typu SPLIT (domowej) z gwarancją

200 - 250 zł

Dezynfekcja kabiny samochodu środkami bakteriobójczymi oraz grzybobójczymi

50 zł

Mobilny Serwis klimatyzacji od 100 zł, usługa łączona. Serwis + czyszczenie klimatyzacji, -10% na serwis klimatyzacji.

od 150 zł

Czyszczenie klimatyzatorów przenośnych

od 200 zł
Tarnów Czyszczenie klimatyzacji