Czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji Rzeszów, Dębica, Tarnów

Czyszczenie klimatyzacji Rzeszów, Tarnów, odgrzybianie klimatyzacji Rzeszów

Czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji Rzeszów, Dębica, Tarnów - powierz to profesjonalistom!. Chociaż czyszczenie klimatyzacji wydaje się proste, w rzeczywistości wymaga nie tylko specjalistycznych środków i odpowiedniego sprzętu, ale również niemałej wiedzy. Wyróżniamy wiele metod oczyszczania klimatyzacji. – niestety, większość z nich jest nieskuteczna. Bakterie, pleśń, grzyby – większość znanych nam sposobów jedynie tuszuje nieprzyjemne zapachy, zupełnie zapominając o tym, co jest najważniejsze: eliminacji alergenów.

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji - na terenie: Tarnowa, Dębicy, Rzeszowa

To, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencyjnych to wysoka skuteczność w zakresie kompleksowego czyszczenia klimatyzacji. Działamy w oparciu o najnowocześniejszą, cieszącą się dużym zaufaniem Klientów metodę – czyszczenie parownika klimatyzacji pod ciśnieniem 8 barów.

Koniec z nawracającymi alergiami i uczuleniami. Koniec z dusznościami i kaszlem. Koniec z nawracającymi chorobami. Oferowane przez nas usługi w zakresie czyszczenia klimatyzacji są przyjazne dorosłym, dzieciom, alergikom, seniorom, osobom chorym, a także zwierzętom. Specjalizujemy się w:

  • czyszczeniu klimatyzacji samochodowej czyszczenie ciśnieniowe 8 barów z gwarancją,
  • czyszczeniu klimatyzacji domowej oraz biurowej typu SPLIT,
  • czyszczeniu klimatyzacji z dojazdem na terenie: Tarnów, Dębica, Rzeszów

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji - to także wymiana filtrów!

Dodatkowo podczas czyszczenia wykonujemy usługę wymiany filtra kabinowego. Kompleksowe czyszczenie klimatyzacji jest niezbędne, jeżeli zależy nam na zdrowiu i życiu naszych bliskich i pracowników. Nasza firma zajmuje się nie tylko oczyszczaniem klimatyzacji biurowych i domowych, ale również czyszczeniem klimatyzacji samochodowych. Działamy szybko, sprawnie, a co najważniejsze skutecznie. Nie są nam straszne żadne grzyby, bakterie i pleśń.

W pracy wykorzystujemy wysokiej jakości detergenty – w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia dorosłych, dzieci i zwierząt.

Zdrowie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Współpracujemy zarówno z Klientami Indywidualnymi jak i Klientami Biznesowymi. Dojazd na terenie: Tarnów, Dębica, Rzeszów

Czyszczenie klimatyzacji Tarnów

Cennik

Czyszczenie klimatyzacji czyszczenie chemiczne z gwarancją

od 120.00 - 150.00 zł

Czyszczenie klimatyzacji typu SPLIT (domowej) z gwarancją

od 150.00 - 200.00 zł

Dezynfekcja kabiny samochodu środkami bakteriobójczymi oraz grzybobójczymi

50 zł

Mobilny Serwis klimatyzacji od 100 zł, usługa łączona. Serwis + czyszczenie klimatyzacji, -10% na serwis klimatyzacji.

od 100 zł
Katalog stron
Tarnów Czyszczenie klimatyzacji