Czyszczenie kostki brukowej Rzeszów

czyszczenie kostki brukowej Rzeszów, czyszczenie kostki brukowej w Rzeszów

Kostka brukowa to powierzchnia szczególnie narażona na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Wykorzystywana przy budowie parkingów, podjazdów, alejek, ścieżek ogrodowych i chodników – chociaż niezwykle popularna – wymaga regularnego czyszczenia. Kostka brukowa charakteryzuje się wysoką trwałością oraz wyjątkowo estetycznym designem. Wzmożona eksploatacja i upływ czasu mogą powodować jej stopniową degradację. Aby ta nie straciła pierwotnego kolorytu bądź nie zyskała kilku uciążliwych przy samodzielnym myciu plam wymagana jest jej odpowiednia pielęgnacja.

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej w Rzeszowie

Czyszczenie kostki brukowej nie sprowadza się wyłącznie do jej odświeżenia przy pomocy bieżącej wody. W wielu przypadkach samodzielne mycie nie wystarcza, aby zmyć z niej plamy oleju, lakier, farbę etc. Nasza firma specjalizuje się w szybkim i kompleksowym czyszczeniu kostki brukowej w Rzeszowie przy pomocy specjalistycznych, wysokiej klasy detergentów. Zastosowanie zaawansowanego technicznie, a zarazem technologicznie sprzętu, fachowej wiedzy oraz odpowiedniej chemii pozwala nam skutecznie czyścić daną powierzchnię, bez szkody dla jej struktury. Mycie kostki brukowej przywraca jej estetyczny, elegancki wygląd, dodatkowo odnawiając miejsca zniszczone np. przez upływ czasu.

Mycie kostki Rzeszów - Cennik

Cena usługi czyszczenia kostki brukowej w Rzeszowie uzależniona jest przede wszystkim od jej metrażu, a także chłonności podłoża i jakości impregnatu. Współpracujemy zarówno z Klientami Indywidualnymi jak i Klientami Biznesowymi – podmiotami państwowymi, firmami, zakładami pracy etc. Szybko i skutecznie oczyszczamy wskazaną nawierzchnię z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, począwszy od brudu i piasku, poprzez plamy oleju, farby i lakieru, a skończywszy na mchu. Kompleksowo eliminujemy zabrudzenia powstałe w oparciu o zaprawę tynkarską czy zaprawę klejową. Co więcej, oferujemy także mycie pod wysokim ciśnieniem powierzchni. Firma czyści kostkę brukową na terenie Rzeszowa, Tarnowa, Dębicy.

Czyszczenie kostki brukowej Rzeszów Mycie kostki brukowej Rzeszów Malowanie kostki brukowej Rzeszów

Cennik

czyszczenie kostki brukowej

od 5.00 zł za m2

czyszczenie ogrodzeń betonowych

cena ustalana indywidualnie

czyszczenie klinkieru- wykwity wapienne

cena ustalana indywidualnie

malowanie ogrodzeń betonowych, po czyszczeniu

cena ustalana indywidualnie

malowanie kostki brukowej, po czyszczeniu

cena ustalana indywidualnie