O naszej firmie

czyszczenie Mielec, czyszczenie DębicaFirma zajmuję się profesjonalnym czyszczeniem. Metoda czyszczenia jaką stosujemy to metoda ekstrakcyjna. Jest najdokładniejszą metodą czyszczenia. Materiał po czyszczeniu pozostaje tylko wilgotny i bardzo szybko wysycha, dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn. Stosujemy środki renomowanych firm a zarazem bezpieczne dla otoczenia. W pracy wykorzystujemy zdobyte wieloletnie doświadczenie. Twój dywan, wykładzina, sofa narożnik, materac, fotel, będą jak nowe. Oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych jak i firmowych na terenie miasta Rzeszów, Mielec, Tarnów, Dębica. Usługi jakie wykonujemy to między innymi:

  • czyszczenie sofy,
  • narożnika,
  • dywanu,
  • wykładziny,
  • pranie dywanów.

Zadzwoń i zamów usługę. Dzięki zdobytemu kilkuletniemu doświadczeniu usługi jakie wykonujemy są na najwyższym poziomie. Świadczą o tym powracający Klienci, którzy od kilku lat korzystają z naszych usług. Grono zadowolonych Klientów z roku na rok jest coraz większe. Nasza oferta jest bardzo bogata w usługi. Począwszy od czyszczenie dywanów, mebli tapicerowanych, po doczyszczanie pcv itp. W naszej ofercie można znaleźć czyszczenie klimatyzacji. Metody jakie stosujemy są najnowocześniejsze na rynku. Dzięki temu można pozbyć się brzydkiego zapachu wydobywającego się z kratek nawiewowych. Nasza firma inwestuje w sprzęt wysokiej klasy. Tak aby usługi były wykonane jak najdokładniej. A dzięki zastosowaniu detergentów znanych marek jest to możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie państwa pytania.

Nasza misja

Nasza firma – w oparciu o znajomość lokalnego rynku – oferuje Klientom Indywidualnym oraz Biznesowym wachlarz profesjonalnych, specjalistycznych usług w zakresie szeroko pojętego czyszczenia.

Nasza wizja

Nieustannie poszerzamy zakres oferowanych usług, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów – zarówno Indywidualnych jak i Biznesowych.

Zapewniamy naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie
na terenie miast: Rzeszów, Mielec, Tarnów, Dębica

Nasz sprzęt