Usuwanie zapachów - ozonowanie

czyszczenie sofy rzeszów

Stęchlizna i wilgoć, wszechobecny zapach papierosów, przenikliwy zapach uryny, chemia, której nie sposób wywabić domowymi sposobami, farby i rozpuszczalniki – kluczem do szybkiego pozbycia się nieprzyjemnych zapachów jest ozon. Aktywowany tlen O3 skutecznie eliminuje uciążliwą woń, a dodatkowo niszczy bakterie oraz wirusy. Prezentowane przez nas rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku wszystkich, którzy pragną znów odetchnąć pełną piersią.

Usuwanie zapachów przy pomocy ozonu jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia dorosłych, seniorów, dzieci, alergików oraz zwierząt. Zastosowanie specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu, oraz wiedzy sprawia, że sam proces jest szybki i maksymalnie skuteczny. Po jego zakończeniu nieprzyjemna woń znika, zaś bakterie i wirusy znajdujące się w powietrzu ulegają degradacji Ozonowanie domu, biura i poszczególnych pomieszczeń sprawdzi się przede wszystkim w przypadku alergików. Skuteczne oczyszczanie złagodzi przebieg ich dolegliwości i sprawi, że będą oni mogli cieszyć się czystym, bezpiecznym dla ich zdrowia powietrzem.

Ozonowanie to najskuteczniejsza metoda eliminacji przykrych zapachów. Remont, zwierzęta, grzyb i pleśń, używki, chemia – w przypadku sterylizacji ozonem źródło nieprzyjemnej woni nie ma znaczenia. Nasi specjaliści działają w oparciu o nowoczesny, zaawansowany technicznie i technologicznie sterylizator. Mimo że proces oczyszczania powietrza jest krótki, efekty widoczne są zaraz po jego zakończeniu.

Uwaga! Nasza firma wykorzystuje ozon jako sterylizator. W przypadku wzmożonej i długotrwałej nieprzyjemnej woni konieczne jest wykonanie co najmniej kilku zabiegów ozonowania. Finalnie, cały proces prowadzi do całkowitej eliminacji uciążliwych zapachów w danym pomieszczeniu. Prezentowane przez nas rozwiązanie wyceniane jest indywidualnie. Finalna cena zależna jest od wielu kwestii, w tym metrażu oczyszczanej powierzchni, oraz ilości cykli ozonowania.