Czyszczenie tapicerki samochodowej

czyszczenie Rzeszów, czyszczenie Tarnów

Samodzielne czyszczenie pojazdu nie jest rzeczą prostą. Uporczywe plamy, przykre zapachy, nieestetyczne zacieki – kompleksowe sprzątanie samochodu wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu i odpowiednich detergentów. Nasza firma zajmuje się szybkim i bezproblemowym czyszczeniem aut. Obsługujemy zarówno Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firmy, korporacje, biura, zakłady pracy etc. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • trwałe usuwanie plam oraz czyszczenie wnętrza wszystkich samochodów osobowych, w tym: hatchback, sedan, kombi, van, bus;
  • kompleksowe czyszczenie tapicerki (foteli);
  • czyszczenie podsufitki;
  • czyszczenie drzwi, podłogi, bagażnika;
  • mycie szyb – przedniej, tylnej, bocznych;
  • czyszczenie kokpitu.

Czyszczenie auta odbywa się przy pomocy jedynej pewnej, sprawdzonej i bezpiecznej dla pojazdu metody ekstrakcyjnej. Zastosowanie specjalistycznego sprzętu i wysokiej jakości, w pełni bezpiecznych dla zdrowia i życia dzieci, dorosłych i zwierząt detergentów pozwala nam szybko i skutecznie wyeliminować brud, pył, kurz, roztocza, sierść i inne alergeny z najgłębszych warstw materiału. Kompleksowa metoda czyszczenia auta uwzględnia redukcję nieprzyjemnych zapachów, w tym zapachu dymu papierosowego.

Zastosowanie wysokiej klasy ekstraktorów, a także środków czyszczących znanych i cenionych w branży producentów sprawia, że materiał szybko wysycha, a tym samym jest dostępny do eksploatacji w krótkim czasie po zakończeniu sprzątania. Na życzenie Klienta zajmujemy się również impregnowaniem siedzeń pojazdu, czyszczeniem parownika oraz nawiewów (+ozonowanie) oraz odgrzybianiem klimatyzacji.

Czas czyszczenia pojazdu uzależniony jest od jego wielkości, a także zakresu zlecenia. Średnio wynosi on od pięciu do sześciu godzin dla samochodu osobowego. Uwaga! Działamy wyłącznie w oparciu o specjalistyczne detergenty – do pracy nie wykorzystujemy pianek. Dojeżdżamy do Klienta pod wskazany adres na terenie miasta: Rzeszów, Dębica, Tarnów, Mielec. Ceny oferowanych przez nas usług określone są w poniższym cenniku, w zależności od powierzchni oraz zabrudzeń mogą się one różnić. Minimalna wartość zamówienia to 80 zł..

Cennik

samochód osobowy

od 200.00 zł

samochód kombi

od 300.00 zł

samochód van

od 350.00 zł

samochód bus

od 350.00 zł

ozonowanie

50.00 zł

odgrzybianie klimatyzacji, czyszczenie chemiczne całego układu pod ciśnieniem 8 barów

od 120.00 do 150.00 zł