Impregnacja materiału

czyszczenie tapicerki Dębica, czyszczenie tapicerki Tarnów

Impregnacja to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród Klientów Indywidualnych, ale również wśród Klientów Biznesowych. Odpowiednio przeprowadzona pozwala szybko, skutecznie i co najważniejsze długotrwale zabezpieczyć wybraną powierzchnię przed zabrudzeniami i związanymi z tym zniszczeniami. Powszechnie dostępne środki do impregnacji – chociaż tanie – mogą być szkodliwe dla zdrowia i życia dorosłych, dzieci oraz zwierząt. Wyłącznie zastosowanie wysokiej jakości detergentów pozwala osiągnąć upragniony efekt.

Nasza firma zajmuje się impregnacją różnego rodzaju materiałów – dywanów, materacy, sof i kanap, wykładzin, foteli i puf, narożników etc. Nasi specjaliści działają w oparciu o specjalistyczne detergenty znanych, cenionych w tej branży marek. Powierzchnia poddana impregnacji staje się odporna na plamy i zabrudzenia. Powstała na ich wierzchniej warstwie delikatna, nieprzepuszczalna powłoka skutecznie odbija kurz, pył, brud, i wszelkiego rodzaju płyny. Zanieczyszczenia – zamiast wnikać w głębokie warstwy tkaniny – spadają bądź spływają z jej powierzchni sprawiając, że ta przez długi czas pozostaje czysta i świeża. Aby oczyścić zaimpregnowany wcześniej materiał wystarczy przetrzeć go zwykłą szmatką.

Stosowane przy impregnacji detergenty nie wpływają na właściwości danego materiału. Ciecz wnika głęboko we włókna tkaniny, nie pozostawiając na niej plam czy tłustych śladów.

Dodatkowo, wykorzystywana przez nas chemia jest odporna na ścieranie. Impregnacja sprzyja wygodnej i komfortowej eksploatacji mebla przez wiele długich miesięcy. Czas działania środka zależy jest od indywidualnych parametrów tkaniny, jednakże nigdy nie trwa krócej niż dwanaście miesięcy.

Impregnacja doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w biurze bądź zakładzie pracy. Usługa ta jest szczególnie polecana w miejscach narażony na stały kontakt z czynnikami brudzącymi np. w miejscu pracy. Stosowane przez nas środki są w pełni bezpieczne również dla alergików.